Procedury

1. Procedura dotycząca stosowania środków ochrony indywidualnej w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_1.pdf

2. Procedura dotycząca zasad higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_2.pdf

3. Procedura dotycząca przekazania i odbierania dzieci z Przedszkola nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_3.pdf

4. Procedura żywienia w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_4.pdf

5. Procedura dotycząca zasad higieny na placu zabaw w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_5.pdf

6. Procedura dotycząca zasad postępowania z zakażonym pracownikiem w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_6.pdf

7. Procedura dotycząca postępowania w sytuacji podejrzenia wystąpienia zakażenia u dziecka uczęszczającego do  Przedszkola nr 4 w Mikołowie.

Procedura_nr_7.pdf

8. Procedura dotycząca dziecka przewlekle chorego w Przedszkolu nr 4.

PROCEDURA_-_dziecko_przewlekle_chore_w_P4.docx

9. Procedura dotycząca przekazania i odbierania dzieci z Przedszkola nr 4 w Mikołowie.

zalacznik_nr_1_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf

10. Procedura dotycząca zasad higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

zalacznik_nr_2_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf

11. Procedura dotycząca postępowania w sytuacji wystąpienia objawów infekcji lub podejrzenia choroby zakaźnej u dziecka uczęszczającego do Przedszkola nr 4 w Mikołowe.

zalacznik_nr_3_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf

12. Procedura dotycząca zasad postępowania w sytuacji wystąpienia objawów infekcji lub podejrzenia choroby zakaźnej u pracownika Przedszkola nr 4 w Mikołowe.

zalacznik_nr_4_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf

13. Procedura żywienia w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

zalacznik_nr_5_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf

14. Procedura dotycząca zasad higieny na placu zabaw w Przedszkolu nr 4 w Mikołowie.

zalacznik_nr_6_do_Zarzadzenia_nr_10.pdf